Rozwijaj swój biznes

OXYGEN to nowoczesny, dziewięciokondygnacyjny budynek biurowy, którego bryła na dobre wpisała się już w krajobraz centrum Szczecina.

Doskonałe położenie, własny parking podziemny, zaawansowana technologicznie infrastruktura oraz koncept zrealizowany zgodnie z ideą ergomomii pracy sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rozwoju biznesu.

Powierzchnia użytkowa OXYGEN to blisko 17 tys. metrów kwadratowych, z czego powierzchnia przeznaczona na biuro to prawie 13 tys. metrów kwadratowych. Przeszklone pasy okienne zapewniają doskonały dostęp światła naturalnego, a horyzontalna kompozycja elewacji swobodnie podzielonej pionowymi żebrami, kształtuje bardzo współczesny i dynamiczny obraz obiektu. Autorami projektu architektonicznego są architekci z pracowni Arch-Deco.

OXYGEN to biurowiec wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych – wysokiej klasy łącza teleinformatyczne, system bezpieczeństwa, monitorowania i kontroli dostępu. Wysoką jakość rozwiązań potwierdza lista firm z sektora IT, które wynajmują powierzchnię w naszym biurowcu.